עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

החלפת מנעול צילינדר

החלפת צילינדר
זו התקלה הכי שכיחה במקצועו של הפורץ המורשה? מסתבר שכן.
עבודה פשוטה ככל הנראה שהרבה ניסו לבצעה לבדם. אוקיי… חלק גם הצליחו, אכן על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הפשוטים יותר.. ועם זאת, המצב שפעם אחת הצלחתם לא מעידה שיסתדר לכם שוב בניסיון הבא… זאת ועוד, שצלחתם ב החלפת הצילינדר לא מבשרת כביכול שההחלפה תשמר גם לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר עבודה קלה מהחלפת מנעול למעשה אך יש כמה תרחישים שמומלץ מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר תקוע או מסתובב בקושי?
יש מספר סיבות:

המנעול אינו מותקן נכון
המנגנון, המנעול לא מותקן במקומו הקבוע.
זו סביר להניח התקלה מלכתחילה לבעיה בצילינדר הישן. יש לדעת להתקין את המנעול במצב כזה שיהיה ממורכז היטב, שיאפשר החדרה קלה ותקינה של הצילינדר.
בזמן שהמנעול אינו מכוון, יש על המנעול לחץ מאחד מצדיו של בית המנעול בדלת. במצב זה יורגש מיד כי הצילינדר לא נכנס טוב. סביר להניח הצילינדר ייכנס לתוך המנעול, אבל כנראה כי סיבובו, ההתעסקות בו, לסובב אותו – יהיה קשה.
תרחישים אפשריים?
שבירת מפתח, שבירת מפתח והשארות של חציו הנותר בתוך הצילינדר ללא יכולת להוציא אותו, תרחיש זה עשוי להחמיר אפילו בכדי נזק לדלת עצמה, יש לפרק ממש את הדלת, במקרה הטוב – צורך להחליף צילינדר בפעם נוספת.

בורג חיבור צילינדר
בכל צילינדר קיים בורג או חיבור הידוק אשר מצמיד ושומר את הצילינדר בתוך המנעול. גם תפקידו למנוע משחק תנועה וגם במטרה שלא יפתח מהמנעול או ייתן פריצת מנעול קלה. לאחר שהוחדר הצילינדר למנעול ובוצע עליו סיבוב סגירת ניסיון בהצלחה, רצוי מאוד לחזק את בורג הצד. את החיבור לא תמיד חייבים לסגור עד הסוף, חיזוק מיותר יכול ללחוץ את הצילינדר לתוך המנעול במצב כזה שיקשה על הסיבוב. כיוון שהצילינדר דורש ניסיון, עם ידע, פורץ מנעולים מומחה.
תוצאות אפשריות?
כנ"ל.

המשוכה האמתית: צילינדר בדלתות פלדה
צילינדר בדלתות ביטחון זה כאמור סיפור אחר, רמת הייצור שלהן גבוהה יותר ונדרשים לה אמצעים שהם אין אותם בכל בית. מנגנון הסגירה בפלדלת ביטחון הוא גדול, כבד עם מנופים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת הפלדה תעשה לקושי לא רצוי בסיבוב הצילינדר לקטנים , חלשים ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר
מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אחד מסוגל להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר היא עבודה לאיש מקצוע ואתה באה תקינות ואחריות..

החלפת צילינדר בתל אביב

יש בשוק סוגים רבים של צילינדרים. מחירים לא אחידים. יוקרתיים. חיקויים. חלקם, הטובים על פי רוב אכן יקרים מאוד.. מנעולן בתל אביב, איש מקצוע מנוסה, שיש לו בתחום יידע להמליץ על צילינדר לא יקר טוב משתלם שכדאי לקנות.. זה יכול להוזיל לנו מחיר לא קטן למי שלא בעניינים.. ישנם כאלה שקל להתקין וקיימים כאלה שלא קל להרכיב.
ישנם שיטות של הרכבה וניסיון שהם ניסיונו של המנעולן בלבד.
לסיום לסיכום הדברים, כמו כל דבר ותחום בחיים, החלפת צילינדר ברמת גן זה נושא מקצועי וכל מובן להשאירו לבעל מקצוע מנעולן ברמת גן. בין היתר זה רק יחסוך לכם בזמן ובהוצאות מיותרות.

%d בלוגרים אהבו את זה: